ההיסטוריה של חיזוי העתיד

ישנם איזכורים רבים במהלך ההיסטוריה על שיטות שונות לחיזוי העתיד אך חשוב לציין כי אין שום מחקר מדעי רישמי אשר תומך בשיטות אלו. השיטות התפתחו החל מהעת העתיקה וענו על שאלות רבות. החל ממצביאים ששאלו לגבי טקטיקות ואסטרטגיות בקרב, עד לפשוטי עם אשר רק רצו לשפר את מזלם. טווח השיטות לניבוי העתיד הינו שונה ורחב ומשתרע על פני תרבויות ומקומים גאוגרפיים שונים. לדומגא, בתרבות היוונית מוזכרים האורקלים שהם למעשה נביאים אשר היו משתמשים ברשרוש העלים בחורשה קדושה לחיזוי העתיד. דרך נוספת לחיזוי העתיד היא בעזרת קלפי טארוט . למרות השם הצרפתי, מקורן של קלפי הטארוט הוא למעשה בצפון איטליה, מדובר במערכת של קלפים אשר עוצבו לראשונה בתור משחק ובמהלך ההיסטוריה נקשר שמן לחיזוי העתיד. כיום הטארוט משמשות יותר להסתכלות פנימית לנפש האדם לצורך מימוש פוטנציאל והגשמה עצמית.


לקריאה נוספת על שיטות לניבוי העתיד

דיוק חיזוי גימטריה

גם גימטריה הינה שיטה לחיזוי העתיד אשר מוזכרת מספר רב של פעמים בכתבים עתיקים. למעשה, בשיטה זו ניתן לבנות מפה אסטרולוגית אשר יודעת לתאר את העתיד של האדם. את המפה ניתן לבנות על ידי פעולות חשבון המתקבלות מתוצאות מחשבון גימטריה של שמכם, תאריך הלידה שלכם ועוד אלמנטים שמבקש הפרשן. הגימטריה נחשבת אחת השיטות היותר מדוייקות, וזאת מאחר והיא נשענת בעיקר על עובדות ונותנת תוצאה חד משמעית שלרוב ניתן לפרש בדרך אחת. עם זאת, כאשר מבקשים לדעת מה צופן העתיד, חשוב לפנות לאדם אשר מביא עימו ידע וניסיון רב כדי לקבל תוצאה מייטבית. אדם כזה נקרא פרשון או נומרולוג.

למי מתאים חיזוי עתיד על ידי גימטריה?

באופן עקרוני, חיזוי העתיד על ידי גימטריה מתאים לכולם. אין הגבלה של מין דת מגזר או גיל אשר מונעת מאדם לקבל תחזית עתידית על מצבו. אולם, חשוב לציין כי שיטה זו הינה נחשבת מאוד מורכבת ודורשת זמן סבלנות וניסיון של שני הצדדים. למרות שגימטריה נחשבת מדוייקת, לעיתים, קורה מצב בו לא ניתן לקבל חיזוי מדוייק או שבהירות התוצאות משאירה ספק בקרב מבקש השרות, לכן, חשוב שתתיעצו עם נומרולוג מוסמך.