בחירת בן זוג על ידי גימטריה

איו ספק שבעידן של היום, זו אינה משימה פשוטה למצוא בן או בת זוג. אך לעיתים יש כלים שיכולים לעזור לנו בכך. למשל הרבה אנשים שואלים רבנים בעלי חוכמת חיים אשר הם בעצמם נעזרים בכלים כמו גימטריה ונומרולוגיה, כדי לכוון, לתת עצה, או להסיר ספק אצל השואלים. החיבור בין בני אדם נובע מהמון אלמנטים שונים ומגוונים אשר טמונים בהשפעות סביבתיות, תכונות מולדות, וחשיפה סביבתית לסיטואציות חברתיות. יש המאמינים שזיווג מוצלח יכול לקרות אך ורק על ידי הכוונה בעזרת שיטות קדומות אשר נחלו הצלחה בעבר. באופן עקרוני, בחירת בן או בת זוג על ידי שיטת הגימטריה, מתבצעת על ידי חיבור נכון של סכום אותיות השמות הפרטיים עם שמות המשפחה. לאחר מכן, יש פרשנים אשר יכולים לאמת או לשלול את החיבור על ידי הסכום הפרטי והכללי של השמות.

האם שני בני הזוג צריכים להיות מעורבים בתהליך?

באופן עקרוני כדאי ששני בני הזוג יהיו מעורבים כמה שיותר התהליך. הסיבה נעוצה באופן שבו המידע עובר למפרש, במידה ושני בני הזוג יהיו נוכחים בתהליך, ניתן יהיה למסור פרטים יותר מדוייקים . לאחר שכל הפרטים נמסרים, הם עוברים עיבוד וחישוב על מנת לתת תוצאה מדוייקת העליה ניתן לסמוך. לרוב, תוצאה תהיה חד משמעית, האם הקשר יכול להצליח או האם הוא עתיד להיכשל. כמובן, שניתן לברר על טיב הקשר גם רק עם אחד במני הזוג, אך כמו שצויין, זה פחות מומלץ.

באיזה מקרים כדי לבחור בן או בת זוג על ידי גימטריה?

אין כלל אצבע אשר מכתיב זמן אידאלי להשתמש בגימטריה ונמרולוגיה לבחירת בן או בת זוג. לפני החלטה חשובה ביחסים (כניסה להריון או חתונה למשל) מומלץ להעזר במחשבון גימטריה או נומרולוגיה, כדי להחליט בדרך שבה רוצים ללכת . גימרטיה ונומרולוגיה, הם שיטות עתיקות מאוד אשר יכולות לתת חיזוי מאוד מדוייק בנוגע לטיב הקשר. גם בפן הפסיכולוגי, ברגע שמקבלים גושפנקא חיובית לגבי חיבור השמות, ניתן להבין שההחלטה היא נכונה.